UWAGA !
 
 
 Z dniem 04.05.2020r. wydłużamy czas pracy przychodni z utrzymaniem dotychczasowych środków ochronnych i zabezpieczeń, w tym także ograniczeń ilościowych co do przyjęć pacjentów. Jest to podyktowane troską o pacjenta i personel a także koniecznością przeznaczenia dłuższego czasu na jedna wizytę. W związku z tym prosimy o wyrozumiałość.  
Jednocześnie informujemy, że rejestracja pacjentów, podczas której przeprowadzona będzie weryfikacja epidemiczna, możliwa będzie wyłącznie drogą telefoniczną. Rejestracja on-line zostaje czasowo zawieszona.

 
 
Godziny pracy  przychodni i wszelkie informacje:
 
  Od poniedziałku do piątku:
 
  8.00 - 20.00

Zdjęcia RTG   8.00 - 20.00

  

 

Sobota:
 
9.00 - 13.00
 
Zdjęcia  RTG    9.00 - 13.00
 
tel. 18 4414073

 
 
 

  Z dniem 02.05.2020r. wznawiamy przyjmowanie pacjentów okulistycznych oraz do terapeuty CRAFTA.
 

 
Wszelkie informacje (od poniedziałku do piątku):    8.00 - 20.00
 
  tel. 18 547 10 70
 
 
 
 
 
 
 Implanty i chirurgia implantologiczna
 
   
 
 
Leczenie i zabiegi stomatologiczne z wykorzystaniem

MIKROSKOPU ZABIEGOWEGO

zobacz więcej...Zapraszamy także do skorzystania z gabinetu okulistycznego !

zobacz więcej...NOWOŚĆ ! 
 
Fizjoterapia stomatologiczna  CRAFTA
 
 
Prywatna Przychodnia Stomatologiczna DENTRA sp.jawna powstała w 1999r. Właścicielami spółki są lekarze stomatolodzy: Beata Martiszek i Wiesława Szczyglińska. Od początku 2009r. przychodnia prowadzi działalność w wysokiej klasy nowowybudowanym obiekcie przy ul.Broniewskiego 3 w Nowym Sączu.


Oferujemy szeroki zakres usług medycznych z zakresu stomatologii, ortodoncji czy protetyki. Nowoczesne wyposażenie gabinetów, wysokokwalifikowany personel medyczny zapewni Państwu komfortowe
i bezbolesne zabiegi stomatologiczne. Do dyspozycji pacjentów jest także wygodny parking, przestronna poczekalnia, a także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.
W ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia realizujemy również świadczenia stomatologiczne które są refinansowane przez NFZ.
Przystępne ceny usług i zabiegów wraz z ich najwyższą jakością - to gwarancja zdrowia i pełnej satysfakcji naszych pacjentów.

Zapraszamy !
 
Template Design by funky-visions.de
Dentysta, okulista, chirurg, tomograf OCT, RTG panoramiczny- Nowy Sącz, rtg zębów